האם אתם נהגים טובים? בזמן אמת, לא משנה עד כמה אתה נוהג על פי ספר החוקים, העבר הביטוחי שלך ועד כמה אתם נחמד.
בשביל לצאת צודק על הכביש אתה צריך ראייה. אחת האפשרויות להוכחת חפות הנהג, והיא המצליחה ביותר, היא על ידי מצלמת רכב.
כל עוד המצלמה היתה תקינה ועבדה בזמן האירוע, יש לכם תיעוד להכל, ויכול להיות שאין צורך עכשיו להוציא אלפי שקלים כדי להוכיח את הזכאות שלכם.

 

למה אתם צריכים מצלמת דרך ברכב?

 • עבירות תעבורה – עבירות תעבורה יכולות להתחיל מאי חגירת חגורת בטיחות ונגמרות לצערנו בתאונת דרכים קטלנית.
  מצלמת הדרך יכולה לעזור לכם בהקלה בעונש, בהתחשב בכך שנהגתם על פי חוק. בנוסף, מצלמת הדרך לא פעם תפסה על חם שוטרים או עוברי אורח שניסו להפליל נהגים בכביש למרות שהם נהגו על פי חוק.
  במצב כזה, מצלמת הדרך היא הקלף המנצח שלכם.
 • תאונת חנייה – מה שטוב במצלמת דרך הוא שניתן להשאיר אותה דולקת 24/7. לא חסרים מקרים בהם נהגים הגיעו למכונית שלהם בבוקר וגילו שמישהו פגע ברכב ונסע.
  בין אם זה בכוונה או לא, לכם זה לא משנה. מצלמת הרכב מזהה את מספר הרכב, כך אתם יכולים ליצור קשר עם בעל הרכב ולקבל את מה שאתם זכאים לו מבחינת הביטוח.
 • נהגי מוניות – אם אתם נהגי מוניות או נוסעים בשעות הלילה המאוחרות, אלו השעות המסוכנות ביותר.
  אמנם הכבישים פחות צפופים, אבל על פי סקר שעשינו, יצא לנהגי מוניות לא פעם לעבור מפגשים לא נעימים עם אנשים שיכורים, או אנשים שברחו מתשלום. בשביל הביטחון האישי שלכם, מצלמת הדרך נמצאת שם לתעד את הכל.
  אל תיכנסו לוויכוחים שיכולים להוביל לאלימות, לכם יש את כל מה שאתם צריכים במצלמת הדרך.
 • לא רק דברים רעים – מצלמת הדרך בדרך כלל מתקשרת לאירועים פחות נעימים של תאונות, פגיעות ועבירות על החוק.
  תארו לכם את הטיול הבא שלכם, אתם חולפים על פני נופים עוצרי נשימה, אתם נמצאים בדיוק בקו השקיעה, את כל זה מצלמת הדרך מתעדת מבלי שאתם צריכים לטרוח בכלל.
  מצלמת הדרך בעלת איכות גבוהה היום, תוכלו לקבל את כל הצילומים ואפילו ליצור מעין אלבום קטן של הטיול שלכם.
 • תיעוד שוטף – אמנם זאת לא המטרה העיקרית של המצלמה, אבל כשאתם נמצאים על הכביש ויש לכם מצלמה, יש לכם באמת כוח על כל מה שקורה בכביש.
  קרה לא פעם שאותם אנשים עם מצלמת דרך תיעדו תאונות שכלל הם אינם קשורים אליהן, וכך זיכו את הנאשם.
  הצד היותר יפה של זה הוא שאתם גם לא מפספסים שום אירוע, אם אתם נוסעים בשטחים ירוקים ופתאום תפגשו בחיית בר שעוברת רק לרגע, לכם יש תיעוד של הכל.

 

כמה זה עולה לי?

אוקיי, יש למצלמת רכב המון יתרונות, אבל השאלה אם המחיר משתלם… כפי שאתם מכיר את העולם הטכנולוגי (או לא), ההיצע הוא מאוד רחב וכך גם טווח המחירים. מצלמות רכב יכולות לנוע החל מכ 200 ש"ח ועד אלפי שקלים. מחיר המצלמה הממוצעת שתעשה את העבודה כראוי הוא בין 200 ש"ח ל 500 ש"ח. יש דברים שיש לקחת בחשבון כמו סוג הרכב, סוללה, כמה זמן אתם רוצים שהמצלמה תפעל, וכמובן, איכות. בכל מחיר שהוא, אין ספק שבזמן האמת המצלמה היא זאת שתחסוך לכם המון הוצאות מיותרות.

 

לסיכום

אם אתם מתלבטים אם לרכוש מצלמת רכב או לא, פשוט תחשבו על עבר הנסיעות שלכם, כמה פעמים יצא לכם לצעוק על מישהו כשכמעט וקרה משהו? לצערנו יש גם מקרים בהם קרו דברים, אבל כאשר אין מספיק ראיות, התוצאה בהתאם. מצלמת הדרך היא מצלמה עם אורך חיים ממושך, היא לא דורשת אחזקה מסובכת, אלא פשוט התקנה פשוטה, חיבור פשוט וכל מה שנשאר לכם הוא לנסוע.

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments